Ofisimizde

Önceden randevu 0 (505) 758 24 07 almak kaydı ile, İzmir / Narlıdere’deki ofisimize gelerek SIBO testini yaptırabilirsiniz. Bu test için, bir gün önceden bir diyet uygulamanız ve sabahtan aç olarak gelmeniz gerekiyor. Test sırasında 2 saat boyunca aralıklarla nefes örnekleriniz alınacak. Bu da, yaklaşık 2- 2,5 saatlik bir süreyi ofisimizde geçirmeniz gerekecek anlamına geliyor.

Testin Ofisimizde Uygulanışı

Testi yapmak / yaptırmak için TEST ÖNCESİNDE birtakım şartları sağlamanız gerekir. Test öncesinde dikkat edilmesi gereken durumları öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki PDF dokümanını okuyabilirsiniz.

Evde Kendiniz

İstanbul dışında iseniz, nefes örneklerini evde kendiniz alır ve standart kargo ile ofisimize gönderebilirsiniz. Alacağınız örneklerin soğukta saklanması gerekmiyor. Bunun için size bir kit (örnek alım takımı) göndeririz. Kullandığımız QUINTRON Breathtaker SC cihaz, dünyada bu tür nefes örneklerinin bozulmadan uzak mesafeye gönderilmesi sağlayan patentli sisteme sahip tek cihaz olduğu için testin güvenirliği açısından sorun yaşanmaz.

Testin Evde Uygulanışı